TYVEK® 800 J - Služby spojené s novým výrobkem

Share

Tyvek® 800 J - prodyšný oděv typu 3

Nový kapalinotěsný oděv od společnosti DuPont, který je současně pohodlný i robustní.

  • Zcela nové řešení pro použití ve velmi vlhkém prostředí, vyžadující ochranu proti chemikáliím, kapalinám nebo olejům
  • Komplexní ochrana proti řadě rizik, včetně kapalin pod tlakem
  • Díky technologii Tyvek® poskytuje ochranu, která zahrnuje jak odolnost tak prodyšnost
  • Ergonomický střih, který se přizpůsobí pohybům uživatele

ZJISTĚTE, ZDA JE ODĚV VHODNÝ PRO VAŠE POTŘEBY

Ať na Vás svět hodí cokoli, jste pohodlně chráněni.

Tyvek® 800 J je nový chemický ochranný oděv typu 3* s omezenou životností od společnosti DuPont, který spojuje odolnost proti tlakovému postřiku chemikálií na vodní bázi s prodyšností, trvanlivostí a volností pohybu, a to díky své „nepropustné technologii Tyvek®“. Výsledkem je pro uživatele nového oděvu Tyvek® 800 J zaručená ochrana, která zahrnuje jak pohodlí tak odolnost.

VYŽÁDEJTE SI VZOREK

Zajímáte se o Tyvek® 800J? Kontaktujte nás!

VYŽÁDEJTE SI DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

POMŮŽEME VÁM


Zavedení nové, potenciálně příznivé inovace může být složité a časově náročné. Nyní nabízíme následující služby zajišťované našimi odborníky, kteří Vám pomohou ověřit vhodnost tohoto nového oděvu pro Vaše konkrétní požadavky.


Řekněte mi, zda se výrobek hodí pro mé potřeby Pošlete mi další informace Pošlete mi vzorek

Vaše kontaktní údaje

Vaše činnost

Tlakové čištění Manipulace s tělními tekutinami Manipulace s potravinovými odpady Manipulace s kapalnými odpady Inspekce Údržba Hloubkové čištění Pískování Odstřeďování / praní Chemické máčení Chemické leptání Ostatní

* Dodatečné přelepení manžet, konců nohavic, otvoru kapuce a klopy zipu je nezbytné k dosažení těsnosti proti kapalinám odpovídajícím typu 3.

Společnost DuPont chrání Vaše soukromí. Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo a další kontaktní údaje) budou uloženy ve vybraných zákaznických systémech, a to především v USA. Společnost DuPont, její pobočky, partneři a vybrané třetí strany v jiných zemích je budou využívat při dodávání produktů a služeb, jež si vyžádáte. Podrobnější informace najdete na webových stránkách www.privacy.dupont.com.